Pracujesz? Nie zapomnij o rozliczeniu się z fiskusem – poznajswoje obowiązki podatkowe

W każdym państwie – też w Polsce – obowiązuje dokładnie określone prawo podatkowe. Nakłada ono na osoby pracujące oficjalnie i tym samym mające dochód obowiązek rozliczenia się z fiskusem. Zlekceważenie tego obowiązku zawsze związane jest z ryzykiem poważnych kłopotów. Dużo osób zastanawia się jak wypełnić PIT. Okazuje się, że wystarczy pobrać program z sieci.
Read More »

Pomoc w rozliczaniu podatku – co mówią eksperci

Jak każdego roku nadchodzi czas rozliczania podatku. Dziś do dyspozycji mamy sporo możliwości, co znacząco upraszczają nam życie w tej tematyce. Każdego roku do dyspozycji jest niemało nowatorskich rozwiązań. Osoby pracujące, pragnąc uniknąć problemów z wypełnianiem obowiązkowego podatku pit za 2014, ochoczo korzystają z oferowanych im programów. Znacznie poprawiają one cały proces, jaki wedle użytkowników jest znacznie prostszy oraz przemyślany. Ciągle uaktualniane wersje programów do podliczania podatku cieszą się powodzeniem.
Read More »

Badania marketingowe przy udziale tajemniczego klienta

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w zespół łączących się usług i korzyści. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, wdrażając kompleksowe testy jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc realizujemy setki badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, badania form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony, a także okazje i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.
Read More »

Które deklaracje podatkowe muszą zostać przez nas koniecznie uzupełnione?

Osiąganie przez nas dochodów finansowych stało się w dniu dzisiejszym pewną koniecznością, bez której nie jesteśmy sobie w stanie wyimaginować dobrego działania w otaczających nas warunkach. Posiadanie przez nas gotówki pomaga nam realizować wszelkie nasze potrzeby. Doświadczenie wyraźnie pokazuje, że przeciętnie postanawiamy wyszukiwać własnego miejsca zatrudnienia w regionalnych firmach.
Read More »

Dobre zarządzanie firmą, czyli jakie oprogramowanie może okazać się przydatne

Aktualnie coraz większa liczba osób podejmuje decyzję o założeniu swojego biznesu. W zdecydowanej większości przypadków spowodowane jest to trudnościami w znalezieniu pracy – wysoki poziom bezrobocia na terenie naszego kraju sprawia, że wiele osób przez naprawdę długo pozostaje bez pracy. Pomysłów na własny biznes jest całe mnóstwo. Niezależnie jednak od profilu firmy należy nią porządnie zarządzać. A w tym przypadku niezbędne okazuje się być ściśle określone oprogramowanie.
Read More »

program PIT – proste rozliczanie przez internet

Dla wielu podatników zapisanie PIT-u nie jest prościutkie. Toteż polecają to zajęcie zawodowym księgowym. Po co aczkolwiek płacić, skoro już aktualnie można samemu rozpisać zeznanie podatkowe. Faktycznie wypisanie PIT-u nigdy nie było tak proste i szybkie, jak jest aktualnie. I to wszystko jest możliwe bez konieczności wychodzenia z mieszkania. PIT online jest innowacyjnym rozwiązaniem, które istotnie ułatwi życie wielu obywatelom.
Read More »