Osiągasz dochód? Pamiętaj koniecznie o rozliczeniu z Urzędem Skarbowym

Obowiązujące w naszym kraju prawo podatkowe nie pozostawia niewielkich nawet wątpliwości – każdy, kto w danym roku podatkowym osiągnął jakikolwiek dochód ma zobowiązany jest do złożenia zeznania podatkowego. Odnosi się to nawet do tych osób, które osiągnęły tak zwaną kwotę wolną od podatku. One też mają obowiązek złożyć w Urzędzie Skarbowym właściwy formularz PIT. Dzisiaj dobrze jest pamiętać, że można to zrobić przez Internet.
Read More »

Pożyteczne programy komputerowe, które uproszczą Ci uzupełnianie Pit

Już za jakiś czas każda osoba mająca prywatne środki utrzymania będzie musiała rozliczyć się z pitu i wypełnić Pit 2014. Dla wielu osób jest to pewien kłopot, gdyż nie każdy wie jak porządnie rozliczyć Pit 2014. Nierzadko mamy kłopoty z wypełnieniem druczków do pitu, sporo osób obawia się tego, iż może zrobić coś źle. Wobec tego w wielu przypadkach wolimy by ktoś inny wypełnił za nas pit.
Read More »

program PIT – proste rozliczanie przez internet

Dla wielu podatników zapisanie PIT-u nie jest prościutkie. Toteż polecają to zajęcie zawodowym księgowym. Po co aczkolwiek płacić, skoro już aktualnie można samemu rozpisać zeznanie podatkowe. Faktycznie wypisanie PIT-u nigdy nie było tak proste i szybkie, jak jest aktualnie. I to wszystko jest możliwe bez konieczności wychodzenia z mieszkania. PIT online jest innowacyjnym rozwiązaniem, które istotnie ułatwi życie wielu obywatelom.
Read More »